Ben of ken jij onze nieuwe vaste huisarts?

26 juni 2023

Wij zijn ter uitbreiding van ons team op zoek naar een vaste huisarts. Een huisarts die het verschil kan én wil maken voor onze patiënten. Ben of ken jij die (waarnemend) huisarts die klaar is voor de volgende stap en zich aan onze praktijk wil verbinden? Wil jij meer weten over deze boeiende rol in een groeiende praktijk? Lees dan snel verder op Vacature vaste huisarts

Wil jij weten wat je toekomstige collega’s vertellen over Huisartsenpraktijk Koolhoven? Lees dan snel de interviews met Lisan, Rachel en Lieke op https://lnkd.in/eXmpGZ9a en https://lnkd.in/esdZ8Rms

Als team van huisartsenpraktijk Koolhoven staan we voor betrouwbare, laagdrempelige en kwalitatief goede huisartsenzorg. Wij hechten daarbij aan een persoonlijke benadering en nemen graag de tijd om naar u te luisteren. Door uw verhaal en onze deskundigheid, kunnen we u zo goed mogelijk helpen en ,waar nodig, verwijzen naar een behandelaar waar ook wij vertrouwen in hebben.

© Huisartsenpraktijk Koolhoven 2022